0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Таблички кабінетні та вуличні

Таблички «Дотримуйтесь дистанції»

36.00 грн
Код-СК0082, розмір однієї таблички - 29х13см, ціна за 1 табличку - 36,0 грн

Таблички, декоративне оформлення «Wi-fi»

0.00 грн
Код-СК0080,розмір таблички 28см х 19см, 19см х 19см, 18см х 23см, індивідуальна розробка за Вашими розмірами, Ціну уточнюйте у менеджера

Таблички на двері

40.00 грн
Код-СК0076,розмір однієї таблички 20см х 8,5 см, загальна ціна за 2 таблички - 40 грн

Таблички на двері для кабінетів  - це перше, на що звертає увагу потенційний клієнт. Саме табличка створює перше враження про компанію, і якщо вона не нова, чи в поганому стані, то яким би сучасним не був сам офіс, враження про компанію буде зіпсовано. Нова та приваблива табличка є символом уважного та серйозного відношення до клієнтів, і якщо ви знаходитесь в пошуках креативних табличок на двері для кабінетів вашої фірми, то ви прийшли за адресою. На сторінках нашого інтернет-магазину Stendschool ви знайдете комплекти табличок для шкільних кабінетів, дитячих садочків, державних адміністрацій, офісів, а також адресні таблички на будинок та вивіски у широкому асортименті.  

Ми також виготовляємо повноколірні таблички за вашим індивідуальним замовленням. Ви можете вибрати будь-який дизайн та колір, розмір та оформлення. Кольорові та яскраві вивіски з картинками на двері кабінетів молодшої школи або дитячого садочка, класичні - для дверей директорів та їх заступників, креативні - на двері студій чи курсів. Варіантів оформлення безліч, і якщо ви не можете вирішити, який саме дизайн вам обрати, звертайтеся до нашого консультанта. Разом з вами, він підбере найбільш вдалий варіант дизайну саме для вашої організації. Креативні, розроблені в єдиному корпоративному стилі таблички, привернуть увагу, створять неповторну атмосферу, допоможуть швидко зорієнтуватися та знайти потрібний кабінет.  

Всі наші таблички виготовляються з сучасних та екологічних матеріалів, які не бояться перепадів температур, стійкі до впливу вологи, не вигорають на сонці. Яскравість кольорів досягається завдяки високоякісному офсетному друку, а місце полімерне покриття гарантує максимальну довговічність адресних та кабінетних табличок.

Для замовлення табличок на двері кабінетів та адресних табличок звертайтеся до нашого менеджера за одним із контактних номерів телефону. Для кожного з наших клієнтів ми підготували особливі пропозиції та цікаві знижки. Телефонуйте, щоб зробити замовлення вже сьогодні!