0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Банери та фотозони

Банер «Чергова частина»

467.00 грн
Код-СК0089, розмір - 252х53см, ціна - 467 грн

Банери для НУШ

264.00 грн
Код-СК0087, розмір - 137х55см, ціна за один банер - 264 грн

Банер «Наш випускний вечір»

1400.00 грн
Код-СК0086, розмір - 200х200см, ціна - 1400грн

Баннер для фотозоны

2450.00 грн
Код-80000, размер 350х200см

Баннер "З новим роком!"

210.00 грн
Код-80001, размер 120х50см

Баннер новогодний

1156.00 грн
Код-80003, размер 136х100см

Новогодний баннер с ёлкой

315.00 грн
Код-80004, размер 60х150см

Замовити фотозону

Для виготовлення  фотозон  використовують банерне полотно. Банери зручні у використанні для різних цілей. Фотозони, виготовлені з банерного полотна, використовують під час проведення різноманітних заходів, конференцій, шкільних свят. Фотозона – це можливість отримати фотографії та втілити свою мрію в реальність.   

 Фотозони для проведення дитячих свят

Ми пропонуємо за допомогою фотозон створити дітям казковий світ та святковий настрій. Діти можуть стати героями популярних фільмів, незвичайних сюжетів та інтерв’ю. Наближаються свята останнього дзвоника та випускні і діти із задоволенням будуть фотографуватися на згадку про шкільні роки.

Фотозона для підняття іміджу

Під час проведення конференцій, представницьких заходів, виставок  фотозони є рекламою фірм та можуть слугувати місцем для проведення інтерв’ю. На банері можно розмістити логотип компанії, тему заходу та подякувати спонсорів чи меценатів. Районні державні адміністрації,  об’єднані територіальні громади за допомогою банерів та фотозон презентують свою діяльність у вигляді краєвидів, графіків, проектів майбутнього, перспектив розвитку.   Підприємства розміщують в фой’є на банерах, пластикових стендах інформацію про свою діяльність, продукцію, історію та перспективи розвитку.

 Фотозона для проведення на весілля

Не потрібно далеко подорожувати, щоб отримати оригінальні весільні фотографії, замовляйте фотозони із краєвидами різних міст світу і ви задовольните найсміливіші фантазії наречених та створите яскравий фон для фото та інтервю з друзями.

Фотозони для фольклорних свят

Пропонуємо для відвідувачів  ваших свят зробити приємний сюрприз та перенести їх, за допомогою фотозони, у давнину або фольклорне дійство.  На ваше замовлення наші дизайнери створять фотозони на будь-яке народне свято Івана Купала, Масляниця, Новий рік та багато інших.

Фотозони для організації освітнього процесу

Фотозони використовують під час проведення різноманітних заходів, конференцій, шкільних свят. На  фотозоні  можна розмістити мету та завдання конференції, вебінару чи засідання творчої групи. Під час дистанційного уроку діти теж порадуються новому тематичному фонові.

З чого виготовляють фотозони?

Для виготовлення фотозон ми використовуємо банери та нікеліровані труби  діаметром 25 мм, які використовуються, як меблева фурнітура. 

Які бувають фотозони?

Фотозони бувають настінні,  переносні та виготовлені за вашою видумкою та фантазією. Наші дизайнери втілять в реальність всі ваші ідеї.

Ми пропонуємо скористатися послугами професійних дизайнерів нашої компанії та замовити фотозони, які розміщені на сайті або наші спеціалісти розроблять фотозони за вашим замовленням, враховуючи особливості вашої  діяльності та  ваших побажань .

Телефонуйте нам, робіть замовлення та залишайте свої відгуки на сайті! Ми завжди раді  вам!