0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди з предмету "Мова та література корінного народу, національної меншини"

Комплект стендів «Вивчаємо мови»

3344.00 грн
Код-17022, загальний розмір 400х100см, ціна комплекту - 3344,0 грн

Комплект стендів для кабінету французької мови

1002.00 грн
Код - 17035, розмір 154х76см, ціна - 1002,0 грн

     Стенди з предмету мова та література корінного народу та національної меншини
 Для того, щоб діти представників корінних народів та національних меншин, які компактно проживають на території України, були в майбутньому конкурентоспроможними на ринку праці, вони повинні володіти трьома мовами — рідною, українською та англійською. Знання та вміння розмовляти рідною мовою — це данина поваги своїм предкам та рідному краю. Тому дуже важливо серйозно підходити до організації вивчення мови корінного народу або нацменшини та їх літературної спадщини.
  Оформлення кабінетів для опанування особливостями рідної мови повинно включати в перелік декоративних об’єктів інтер’єру таку кількість інформаційних майданчиків для розміщення основних тезисів шкільної програми, якої буде достатньо для організації ефективного навчального середовища. Компанія «stendschool» надає послуги в створенні стендів для оформлення стін кабінету мови та літератури корінного народу або національної меншини. З їх допомогою ви не лише створите всередині класу навчальну атмосферу, а й в простій невимушеній формі закріплюватимете отримані на уроках знання. Важлива інформація, що постійно знаходиться в полі зору, допоможе дітям глибше проникнути в рідну мову й перейматися проблемами, які піднімали у своїх творах місцеві літератори.
 Національний алфавіт, особливості морфології, синтаксису, пунктуації, портрети майстрів пера та просвітитників — для відтворення усіх складових освітньої предметної програми знайдеться місце на наших пластикових інформаційних носіях. З допомогою стендів можна створити колоритне національне середовище, яке пропагуватиме рідну мову та літературу.
 Завдання вчителя філології корінного народу або нацменшини полягає не лише у створенні умов для успішного засвоєння теоретичних матеріалів, а й в підвищенні культурного рівня школярів, прилученні нового покоління до культурної спадщини свого народу.
 Власне виробництво дає нам можливість виготовляти стенди різної складності, і ми з задоволенням виконаємо індивідуальні замовлення, які матимуть цікаві незвичні етнічні елементи декору. Вивіски на двері кабінетів, плакати для оформлення шкільних коридорів, витримані в одному стильовому напрямку, на підсвідомому рівні формуватимуть у дітей почуття приналежності до своєї народності та культури.
 Якісні стенди з чіткими фотографічними зображеннями ми доставимо в будь-який куточок України. Надамо безкоштовні послуги дизайнера та можливість обрати зручний спосіб оплати замовлення. Впевнені, що найкращі ціни на продукцію «stendschool» та її якість переконають кожного нашого клієнта в тому, що ми працюємо для вас!