0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди для кабінету трудове навчання                                 

Комплект пластикових стендів для кабінету праці

2531.00 грн
Код-70010, загальний розмір 240х113см, ціна комплекту - 2531,0 грн

Стенд «Правила користування гострими предметами»

1018.00 грн
Код-15065, розмір 134х80см, ціна - 1018,0 грн

Шкільний курс технологій та обслуговуючої праці покликаний дати дітям початкові уявлення про побутові обов’язки та навички, які стануть у пригоді в дорослому житті. Наочні засоби для оформлення кабінетів технологій, технічного навчання й обслуговуючої праці  сприятимуть успішному засвоєнню школярами навчального матеріалу, значно розширюють інформаційний простір тем, що вивчаються, полегшують розуміння теоретичної складової та покращують кінцевий результат роботи.

Компанія «Stendschool» виготовляє безліч стендів, табличок на двері кабінетів, вивісок та іншої продукції, яка допомагає перетворити шкільні кабінети для хлопчиків та дівчаток у затишні, безпечні, функціональні майстерні. Виготовлені з найкращого пластику, наші привабливі інформаційні майданчики,  вдало підібрані таблички на двері,  крім основної навчальної мети,  виховують також в школярів почуття смаку.

Стенди з техніки  безпеки, алгоритм дій при виготовлені виробів, інші чітко сформульовані та виразно подані норми поведінки під час технологічних процесів є  запорукою їх дотримання на уроках обслуговуючої праці. Ілюстровані барвистими фотографіями та схематичними малюнками, стенди для кабінету трудового навчання дозволяють поетапно зобразити кожен з тих процесів, що підлягає ознайомленню, та в потрібний момент підказати правильний хід поставленого завдання.

На сайті «Stendschool» ви можете купити або замовити пластикові стенди з різних тем даного курсу.  Це і крій,  шиття ручним  і машинним способами, в’язання спицями та крючком,  кулінарна майстерність,  обробка деревини,  робота на станках та інше.

Тематичні стендові шаблони з кишенями дають змогу розміщувати актуальну інформацію на ту тему, що наразі вивчається.

Штат висококваліфікованих майстрів роблять можливим створення  будь-яких екземплярів  чи  стендових  композицій  різної  складності. Індивідуальний безкоштовний дизайн від наших досвідчених фахівців допоможе отримати такі плакати й композиції стендів, які повністю відповідають вашим уявленням про кращі зразки інформаційних об’єктів декорування шкільних приміщень. Ми гарантуємо безпечність торговельних угод з нашою компанією.

Доставку товарів здійснюємо по всій території України.

Термін виготовлення стендів з нуля — 5-7 днів.  Він залежить від складності виробничих процесів та тих витратних матеріалів, з яких виготовляються обрані замовниками екземпляри. Чітко відпрацьована логістична мережа за участю відомих українських перевізників пропонує вам різні форми оплати за замовлення,  враховуючи розрахунок при отриманні посилки.

Наші менеджери завжди готові допомогти вам підібрати оптимальну схему здійснення замовлення на нашому  сайті для того, щоб ви могли використати наявні бонуси й знижки та вчасно отримати якісні добротні стенди для оформлення своїх кабінетів праці.