0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди з фізичної культури                                 

Комплект стендів "Спортивний олімп"

2051.00 грн
Код-30003, розмір 260х85см, ціна комплекту - 2051,0 грн

Стенд пластиковий «Спорт протягом життя»

1900.00 грн
Код-30006, розмір 200х100см, ціна - 1900,0 грн

Стенд пластиковий "Олімпійське виховання"

545.00 грн
Код-30009, розмір 84х68см, ціна - 545,0 грн

Презентаційний стенд найкращих спортсменів

1900.00 грн
Код-30019, розмір 200х100см, ціна - 1900,0 грн

Комплект стендів для закладу освіти «Спортивний олімп»

1615.00 грн
Код-30021, загальний розмір 200х85см, ціна - 1615,0 грн

     Стенди з фізкультури
 Фізкультура — основна форма фізичного виховання в навчальних закладах. На її уроках вирішуються як оздоровчі завдання, так і виховні й освітні моменти. Уроки фізкультури мають задавати тон усій системі спортивного виховання, спонукати дітей займатися щоденними вправами та окремими видами спорту. Стенди для оформлення спортзалу та прилеглих коридорів містять як інформаційні дошки для змінної текстової пізнавальної, новинної інформації, інструкції з техніки безпеки при проведенні занять, так і презентаційні майданчики для фоторепортажів з різних спортивних змагань.
 Плакати з фізкультури можна згрупувати у такі підрозділи:
 — нормативи для дітей різного віку;
 — інструкції з техніки безпеки;
 — спортивні досягнення та нагороди;
— події спортивного життя колективу:
— фотоекспозиції та портрети кращих спортивних подій та спортсменів.
 Теми пропагування здорового способу життя, оголошення про майбутні конкурси та змагання, вимоги до спортивної форми та правила правильного поводження під час занять спортивними вправами завдяки вдалому компонуванню та барвистій гамі оформлення привертатимуть увагу дітей до стендів, мотивуватимуть до вірних кроків для збереження здоров’я та підтримки хорошої фізичної форми. «Куточок безпеки життєдіяльності у спортивній залі» — майданчик для розміщення витягів з законодавчих актів та життєвих правил, пов’язаних з безпечною спортивною поведінкою. Презентаційні стенди кращих спортсменів «Спорт протягом життя», плакат «Олімпійське виховання», композиції «Спортивний Олімп» — чудові мотиватори для того, щоб почати вести більш активний спосіб життя.
 Інформаційні стенди з фізкультури мають бути сучасними, зрозумілими, доступними, привабливими. Наші постійні клієнти з усіх куточків України мали змогу переконатися у тому, що усі наші стендові інформаційні носії, вивіски, банери таблички мають високі якісні показники та відрізняються привабливістю та невисокими цінами. Купити будь-який екземпляр каталогу, розміщеного на сайті «Stendschool», легко. Кнопка «купити» або телефонний дзвінок забезпечать вам зв’язок з нашим менеджером, який оперативно вирішить усі організаційні моменти замовлення. Будь-які ваші побажання щодо зміни кольору, напису, текстового та графічного наповнення дощок при збереженні їх розміру здійснюються безкоштовно. Ми даємо гарантію на усі наші вироби, а вас, як замовника, запевняємо, що результат потраченого на нас часу та грошей не лишиться непоміченим вашим оточенням. Гнучка система знижок дозволяє клієнтам «Stendschool» заощаджувати особисті кошти та отримувати якісні стенди за найкращою ціною.