0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди у кабінет економіки                                 

Стенд у кабінет економіки

935.00 грн
Код-СК0114, розмір - 82х120 см, ціна - 935,0 грн

Стенд пластиковий шкільний "Економіка - це мистецтво"

877.00 грн
Код-СК0026, загальний розмір - 142х65 см, ціна - 877,0 грн

Шкільний курс економіки сформований таким чином, щоб учні під час занять могли засвоювати велику кількість нового матеріалу. При цьому розроблено багато методів, які допомагають учням успішно справлятися з навантаженнями. Одним із найефективніших методів  є візуальна подача головних тез тих тем, що вивчаються в рамках освітньої програми. Тому педагоги прагнуть урізноманітнити свої уроки стендами та плакатами.

Пластикові стенди або композиціцї стендів у кабінет економіки — один із різновидів продукції, яку виготовляє компанія «Stendschool». Рішення купити стенди для оформлення шкільного кабінету економіки дозволить розв’язати багато питань, пов’язаних зі створенням функціонального інформаційного середовища економічних знань.

Вивчення економіки розширює світогляд школярів та дає ту базу, на основі якої формується їх подальша інтеграція у світ економічних знань. Без уміння орієнтуватися в економічних знаннях сьогодні годі й уявити вдалу кар’єру, економіка є базовою наукою при освоєнні багатьох професій. Менеджмент, маркетинг — ці поняття знайомі кожному з нас мало не з дитячого садка. Тому стенди для оформлення кабінету економіки повинні презентувати цю науку як мистецтво, знайомити з потребами людини та способами їх забезпечення, демонструвати схеми фінансового обігу та економічні таблиці.

Наші стенди виготовлені з найкращого пластику європейського виробництва та мають привабливий зовнішній вигляд.  Застосування візуальних наочних засобів поліпшує освітній процес та робить стенди корисним засобом допомоги як вчителів, так і учнів.

Ескізи нових робіт ми створюємо безкоштовно,  ціна виробу формується на основі його розміру та виходячи із застосування додаткових матеріалів оформлення.

Наші майстри ретельно та відповідально ставляться до своїх обов’язків, тому співпраця з нами дасть вам можливість купити недорого якісні, з гарантованим експлуатаційним терміном, пластикові майданчики для різноманітної інформації. Розрахуватися за замовлення можна як готівкою, так і безготівковими способами оплати. Доставити обраний екземпляр ми можемо в усі куточки країни. 

Завжди раді доповнити список географічних координат наших вдячних замовників!