0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди з культурно-естетичного виховання

Стенд для НУШ «Куточок іменинника»

104.00 грн
Код-СК0074, розмір - 39x28 см, ціна - 104,0 грн

Стенд "Прінт "для дитячої творчості

71.00 грн
Код-СК0017, загальний розмір - 50х15см, ціна - 71 грн

Комплект портретов знаменитых композиторов

918.00 грн
Код-32000, размер одного портрета 30х40см

 

Культурно-естетичне виховання 

Одним з найважливіших факторів культурно-естетичного виховання людини є теоретичні форми сприйняття мистецтва. І важливим ланцюжком в передачі художніх і творчих знань є наочні та інформаційні посібники, до яких можна сміливо віднести і наші стенди. З їх допомогою при вмілому використанні ви отримаєте додаткові можливості для підвищення якості естетичного виховання школярів, особливо тих з них, хто схильний до самоосвіти.

Історія культурного розвитку країни, портрети видатних світових і вітчизняних художників, найвідоміші скульптури, створені за багатовікову історію людства, портретна добірка найбільших композиторів нашої цивілізації - це тільки перші кроки наших дизайнерів в створенні стендів для культурно-естетичного виховання молоді.

Якщо жоден з представлених зразків не викликав у вас інтересу, ми готові втілити життя вашу ідею і виконати індивідуальне замовлення.

Останні дослідження вчених підводять нас до думки про те, що на формування внутрішнього естетичного світу школяра великий вплив має мікросфера його шкільного оточення, в тому числі його візуальне сприйняття. Наші стенди з культурно-естетичного виховання готові внести свою лепту в поліпшення якості навколишньої мікросфери учнів і, отже, мотивувати їх для підвищення свого естетичного рівня.