0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Кубик Блума

Кубик Блума "Родина" з пластику

360.00 грн
Код - СК0105, розмір однієї сторони - 20 см, ціна - 360,0 грн

Кубик Блума

360.00 грн
Код - СК0104, розмір однієї сторони - 20 см, ціна - 360,0 грн

Кубик Блума "Транспорт"

360.00 грн
Код - СК0103, розмір однієї сторони - 20 см, ціна - 360,0 грн

Кубик Блума "Квіти" з пластику

360.00 грн
Код - СК0102,0 розмір однієї сторони - 20 см, ціна - 360,0 грн

"Кубик Блума" з пластику

360.00 грн
Код-СК0075, розмір однієї сторони - 20 см, ціна - 360,0 грн

На допомогу педагогам наша компанія пропонує виготовити «Кубик Блума» із пластику, який буде для вас надійним помічником у проведенні уроків та  підвищенні мотивації учнів до навчання.

Що таке «Кубик Блума»?

Кубик Блума - це звичайний кубик, на гранях якого написані певні питання: назви, поясни, чому, придумай, поділися та запропонуй. Наша компанія виготовляє їх із пластику європейського виробництва, який забезпечує якість та надійність кубика Блума у використанні.

Хто автор «Кубика Блума»?

Розробив цей кубик американський учений та психолог-педагог, автор унікальної системи алгоритмів педагогічної діяльності «Таксономія навчальних цілей» Бенджамін Блум.

З якою метою використовується «Кубик Блума»?

«Кубик Блума» використовується з метою розвитку критичного та креативного мислення учнів.

За допомогою питань, які розміщуються на гранях кубика можно закріпити та проаналізувати отримані знання; дізнатися про емоційний відгук учнів на здобуті знання та дізнатися, як учні будуть використовувати здобуті знання на практиці.

Цей метод навчає учнів вирішувати проблемні питання самостійно, спираючись на вже здобуті знання і вміння, а також використовуючи досвід, спостережливість, логіку і творче мислення. 

Як використовувати «Кубик Блума»?

На гранях кубику написано: назви, чому, поясни, запропонуй, подумай, поділись. Вчитель за відповідною темою добирає до кожного слова на кубику коло питань, що дозволить дітям повторити і закріпити вивчений матеріал, висловити власне емоційне ставлення до предмета обговорення або запропонувати власний варіант практичного застосування тих чи інших знань, аргументовано виразити власну точку зору стосовно даного питання, визначити причинно-наслідкові зв’язки певного процесу,  перевірити рівень розуміння дитиною взаємозв’язку між певними явищами, поставити творче запитання, що передбачає формулювання вигадки чи припущення стосовно предмета обговорення.

Учитель підкидає кубик. Та грань, що випала, вказує на тип запитання, яке слід поставити учням.

Учні відповідають на запитання. Якщо відповідь неповна, то однокласники можуть доповнити її та скоригувати неточності.

Де замовити «Кубик Блума»?

Дизайнери нашої компанії творчо і оригінально розмалюють грані кубика відповідно до вашого предмету та теми   або втілять у виріб ваші творчі задуми, а на виробництві виготують якісний виріб, який буде не тільки розвивати учнів але й естетично виховувати.

«Кубики Блума» мають бути інформативними та естетично привабливими.  Ми рекомендуємо скористатися послугами професійних дизайнерів нашої компанії та замовити «Кубики Блума»,  які розміщені на сайті або наші спеціалісти розроблять їх за вашим замовленням, враховуючи особливості ваших класів, предметів та  ваших побажань .

Телефонуйте нам, робіть замовлення та залишайте свої відгуки на сайті! Ми завжди раді вам!