0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди з охорони праці і техніки безпеки

Стенди "Сигнали цивільного захисту України"

1070.00 грн
Код-72001, размер 30х42см, цена 1070грн (один - 107грн)

Стенд "Медичний захист"

473.00 грн
Код-71005, размер 96х58см

Стенд "Медичний захист"

710.00 грн
Код-71006, размер 116х72см

Безопасность на воде

622.00 грн
Код-71007, размер 103х71см

Стенд "Культура безпеки"

1227.00 грн
Код-71008, размер 130х111см

Стенд "Охорона здоров'я"

665.00 грн
Код-71009, размер 91х86см

 

  • Стенди з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Щоб забезпечити максимально продуктивні та захищені робочі процеси, необхідно проводити інформування співробітників щодо правил безпечної праці та поведінки під час надзвичайних ситуацій. Основним обов’язком керівництва є гарантування безпечних умов праці, і якщо немає можливості відправити штат на курси по безпеці життєдіяльності та охорони праці, тоді на поміч приходять спеціальні тематичні стенди.

Інформування про права та обов’язки відповідно до Кодексу України, правила безпеки на робочому місці, зміни в організації робочих процесів, зміни у законодавстві, термінові накази керівництва та ще безліч важливої інформації розміщуються на стендах з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Згідно із Законом України, на кожному підприємстві та в кожному закладі обов’язково повинні бути спеціальні куточки охорони праці з виписками із Кодексу про охорону здоров’я та праці, які є найважливішими для безпеки штату. Такі наочні посібники виготовляються згідно всіх правил візуального сприйняття, щоб інформація, подана на них, легко та швидко запам'ятовувалось та сприяла зменшенню ризику виробничого травматизму. 

Наша компанія Stendschool може запропонувати вам широкий вибір стендів з охорони праці та безпеки життєдіяльності в різних варіантах оформлення. Креативні та сучасні засоби наочного інформування, встановлені у коридорах та у найбільш видних місцях, обов’язково привернуть увагу співробітників, а візуальний спосіб подачі інформації буде сприяти мимовільному вивченню тих чи інших правил безпеки. Зрозумілі схеми, лаконічні тексти з підписами, картинки - все це сприяє швидкому сприйняттю інформації, на відміну від звичайного тексту. 

Ми допоможемо вам з оформленням вашої організації засобами наочного інформування. На сторінках нашого інтернет-магазину Stendschool  ви знайдете безліч прикладів стендів по темі: “Цивільний захист”, “Хімічна небезпека”, “Захист Вітчизни”, “Пожежна безпека”, “Електробезпека”, “Куточок здоров’я” та багато іншого. За вашим бажанням, ми виготовимо індивідуальні типи стендів, в які буде внесена інформація, що відповідає специфіці саме вашого виробництва.  Щоб замовити стенди з охорони праці та безпеки життєдіяльності, телефонуйте нашому менеджеру за контактним номером телефону. Ми працюємо для вас!