0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди чергування

Стенд "Ми чергуємо"

395.00 грн
Код-СК0055, загальний розмір - 80х52см, ціна - 395,0 грн

Стенд "Ми чергуємо" з розділами

228.00 грн
Код-12072, розмір 60х40см, ціна - 228,0 грн

Дитину важливо змалечку привчати до дисципліни, самоорганізованості та порядку. Їхня допомога дорослим в створенні комфортних та затишних зон навчання та спілкування в навчальних закладах має велике значення в виховному процесі. Незамінним помічником в правильній та вчасній подачі інформації щодо участі кожної дитини в організації навчального та виховного процесу мають бути правильно та сучасно оформлені "Куточки чергування".

Інформаційне наповнення "Куточків чергування"

На стендах даного напрямку можна розмістити графік чергувань, вести інформаційне відстеження виконаних робіт та локацій чергування. Доречним буде зонування "Куточків чергування" та можливість зробити кишенькове оформлення з можливістю зміни фотографій та картинок, що буде дуже актуально в дошкільних дитячих закладах.

Одним з важливих завдань організації чергувань є формування у дітей відповідальності за виконану справу, вміння та бажання брати участь у житті колективу, звичка до систематичного виконання покладених на них обов’язків. Наші стенди з "Куточками чергувань" стануть незамінним помічником на етапі передачі та відстеження інформації для дітей, а дизайн та кольорова гама стендів врахують усі психологічні особливості дітей саме того віку, на який розраховано ваше замовлення.