0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Стенди в методичний кабінет

Комплект стендів в методичний кабінет

1824.00 грн
Код-28007, загальний розмір 240х80 см, ціна - 1824,0 грн

Стенд «Методичний вісник»

576.00 грн
Код-28023, розмір 101х60 см, ціна - 576,0 грн

Стенд "Методичний куточок" з кишенями А4

391.00 грн
Код-28024, розмір 103х40 см, ціна - 391,0 грн

Стенди для методичних кабінетів — одні із засобів декорування, що дозволяють трансформувати звичайне приміщення навчального закладу в ефективне робоче середовище з сучасними рішеннями багатьох завдань освітньо-виховних процесів. Пластикові інформаційні дошки нашого виробництва допоможуть вам оформити методичний кабінет та підкреслити такі його характеристики, як привабливість, інформативність та ергономічність. Рішення купити стенди для оформлення методичних кабінетів розв’яже питання організації майданчиків для розміщення розкладів занять, відомостей про атестації, поточних робочих задач та навчально-виховних планів на рік чи семестр, профспілкову інформацію.
 Світ навколо дуже динамічно змінюється й розвивається та змушує усіх адаптуватися до нових реалій сьогодення. Освітнє середовище — не виняток, тому стендові інформаційні носії повинні мати зони з кишеньковими елементами оформлення, які дозволять вчасно та оперативно знайомити потрібний контингент населення з важливою інформацією. Комплекти стендів для методичного кабінету, плакати «Методичний вісник», «Методичний куточок» створені нашою компанією на власних виробничих потужностях — привабливі зразки для інтегрування нових методичних розробок в дошкільну навчальну сферу.
 Завдяки надійності, якості та невисокій ціні, пластикові конструкції є зручним функціональним об’єктом інтер’єру приміщень багатьох установ й організацій. Створення зворотного зв’язку між усіма учасниками навчальних та виховних процесів навчальних закладів — одне із важливих завдань, яке вирішує наявність таких пластикових інформаційних дощок. Естетична складова грає важливу роль у створенні позитивного настрою всередині колективу, тому і стенди для дітей, і плакати в методичний кабінет нашого виробництва красиві, барвисті, привабливі.
 Купити гарні та недорогі об’єкти оформлення навчальних приміщень та коридорів можна на нашому сайті або за телефонами вгорі сайту. Гнучка цінова політика, наші акції та знижки дозволять вам за доступною ціною придбати чудові сучасні стенди з гарантійним експлуатаційним терміном. Безкоштовну зміну дизайну, безкоштовне доставляння замовлень на суму більш, ніж 2000 гривень та безцінну професійну консультативну підтримку ви отримаєте, якщо станете клієнтом нашої компанії. Чекаємо нових замовлень!

Важливе місце в злагодженій та професійній роботі педагогічного колективу будь-якого закладу освіти займають методичні інформаційні куточки, кабінети чи просто стенди з правильно та вчасно поданою інформацією для педагогів.

    Наповнення методичних стендів

 Найкращі зразки планів уроків, методичне супроводження класних годин, узагальнюючі матеріали з робіт кращих педагогів та приклади різнопланової творчості вихованців закладу, допомога в складанні важких навчальних програм. Вся ця інформація знайде місце на стендах даного напрямку.

    Оформлення методичних стендів

 Робота методиста полягає в інтеграції в навчальний процес всіх прогресивних віянь, пов'язаних з освітою, та контроль за організацією та якістю знань. Тому як ніде буде доречним кишенькове оформлення методичних стендів. З представлених у нас моделей ви можете обрати будь-який стенд, стенд із комплекту, та інтегрувати в наші нові розробки свої ідеї для індивідуалізації вашого замовлення.

Правильно спланований процес донесення методичної інформації, систематизований на наукових дослідженнях та досвіді колег, допомагає ознайомити колектив з досягненнями та перспективами педагогічної практики та спонукає до авторської творчості. Незамінним помічником у ньому стануть наші методичні стенди.