0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Наліпки на шафки в садок

Наліпки «Тваринки» з місцем для ім'я

70.00 грн
Код-47008, розмір однієї 13х7см, ціна комплекту - 70,0 грн

Наліпки овальні

29.00 грн
Код-47006, розмір однієї 10х8см, ціна комплекту - 29,0 грн

Наліпки "Олівці"

100.00 грн
Код-47007, розмір однієї 13х6см, ціна комплекту - 100,0 грн

Ці маленькі, яскраві, приємні дрібнички родом з дитинства продовжують збільшувати кількість своїх прихильників і сьогодні. Всесвітній прогрес не оминув своїм впливом і цю категорію товарів, набагато покращивши якість та формати наліпок. Сучасні наліпки шляхом виготовлення із супертонких матеріалів мають добротне яскраве покриття, яке слугуватиме набагато довше своїх попередників. Клейка основа не зіпсує поверхню, до якої буде прикріплена, і це розширює діапазон застосування наліпок. Потужності власного виробництва дозволяють створювати наліпки будь-яких форм та розмірів, у  тому числі з полями для запису інформації.

Сфера застосування.

Такі вироби можна клеїти на одяг, меблі, текстиль,предмети інтер'єру. Широке застосування наліпки мають у дитячих садочках, у школярів, у господинь для маркування потрібних побутових речей. Також ми можемо запропонувати вам наліпки святкових тематик, пожежні наліпки тощо.

Важлива річ, яку потрібно враховувати при наклеюванні наліпок-поверхня для них має бути максимально чистою. Чистота поверхні збільшує в рази термін якісного зчеплення між ними та внаслідок цього збільшується термін  експлуатації стікерів.