0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Як замовити, придбати таблички на будинки?

Сучасна людина живе в інформаційному просторі реклами. Іноді ця інформація нам подобається та викликає відчуття емоційної насолоди, а  іноді – здається зайвою. Проте є вид інформації, без якого неможливо уявити наших міст,  сіл та селищ, установ,  який просто життєво необхідний  – це таблички з назвами вулиць, установ, прізвищами на кабінетах і цифрами на будинках.

Завдяки табличкам на будівлях, вказівним, навігаційним і інформаційним знакам нам набагато зручніше орієнтуватися  в маленьких селах та великих містах, під час екскурсійних та ділових поїздок. Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички:

✔  таблички  для кабінетів;

✔  таблички на двері;

✔  фасадні таблички;

✔  таблички на замовлення;

                                                        

Детальніше:Як замовити, придбати таблички на будинки?

Стенди для профілактики коронавірусу в медичних закладах

Складна епідеміологічна ситуація у світі та в нашій країні вносить свої вимоги до  оформлення приміщень закладів освіти, поліклінік, різних організацій та установ.

Тому під час пандемії важливою умовою профілактики захворювань є освітня робота з відвідувачами, персонаом у профілактиці гострих захворювань за допомогою плакатів, стендів і оголошень. 

В період пандемії особливої актуальності набуває рішення плакат коронавірус купити. Наша компанія пропонує стенди різноманітної тематики, які поінформують про заходи щодо попередження та запобігання вірусним захворюванням. На стендах ми можемо розмістити таку інформацію як «Як захиститися від коронавірусу», «Коронавірус:профілактика інфікування», «Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19».

                             

Детальніше:Стенди для профілактики коронавірусу в медичних закладах

Батьківський куточок ДНЗ

Інформаційний стенд для батьків важливий в кожному дошкільному закладі освіти. Він необхідний для інформування батьків про життєдіяльність дитячого садочка: режим роботи, розклад занять, поради психолога батькам щодо виховання  дітей.  За допомогою інформації з батьківських куточків ДНЗ мами й татусі дізнаються про успіхи своїх чад, знайомляться з новими подіями та заходами, які відбуваються в дошкільному закладі, отримують рекомендації з правильного виховання та розвитку дітей. Стенди для батьків, зручний засіб візуального спілкування, дають можливість мотивувати батьків брати безпосередню участь у вихованні дітей. Важливою умовою цінності стенду для батьків є його дизайнерське оформлення та актуальність інформації. Шрифт, вдало підібраний стиль подачі інформації, зручне місце розташування стенду — ці фактори важливі при роботі над оформленням батьківських куточків в дошкільних закладах освіти. Наявність ілюстрацій, дитячих малюнків,поробок на інформаційних стендах — одна з умов того,що батьки будуть цікавитися роботами своїх дітей і стенди стануть живими куточками ефективної взаємодії   батьківського колективу з вихователями та адміністрацією дитячого закладу освіти. 
Основні вимоги до батьківських куточків в ДНЗ:
— постійне оновлення інформації (пластикові кишені стануть у нагоді при  вирішенні  цього завдання);
— правдиві та перевірені дані;
— невеликі за обсягом тексти, надруковані чітким великим шрифтом;
— правильне співвідношення текстової та ілюстрованої складових;
— відповідність наповнення інформаційних стендів віковим особливостям дітей групи.

Детальніше:Батьківський куточок ДНЗ

Стенди для школи

Стенди для освітнього закладу - необхідні для інформування учасників освітнього процесу про режим роботи школи, підготовку та проведення ЗНО,атестацію педагогічних працівників,організацію моніторингу та контролю за освітнім процесом.  Інформаційні стенди можуть бути будь-якого розміру та дизайну та розміщуватись в приміщеннях закладу та на фасаді. 

Наша компанія виготовляє стенди для школи з урахуванням особливостей кожного освітнього закладу. Якщо потрібні стенди зі змінною інформацією, то ми пропонуємо виріб,який містить кишеньки, які можуть мати будь-який розмір,але найчастіше замовляють інформаційні стенди з кишеньками розміром А4.

Детальніше:Стенди для школи

Стенди з безпеки життєдіяльності

   З моменту появи на планеті Земля і донині людина щодня стикається з небезпеками своєму життю та здоров’ю. До природних катаклізмів науково-технічний прогрес додав ризики, пов’язані з людською діяльністю та людським фактором. Вмінню передбачати небезпеку, уникати її, а за необхідності — правильно діяти вчать батьки, вихователі, вчителі, служби охорони праці та їх візуальні інформаційні помічники. Без засобів інформування та попереджувальних знаків і табличок годі й уявити звичні сфери життєдіяльності людини, й це цілком виправдана життям умова створення комфортного життєвого простору.
  Такі плакати вчать наших дітей правилам особистої гігієни та дають настанови та рекомендації, як протистояти згубним та нездоровим звичкам й пристрастям. Засоби впорядкування дорожнього руху працюють на запобігання транспортним пригодам й травмуванням водіїв та пішоходів.

Детальніше:Стенди з безпеки життєдіяльності

Інформація — ефективні засоби її поширення

   Володіння певною інформацією відкриває доступ до освоєння нових знань, адаптує людину до умов проживання в соціумі, сприяє прогресу людства. Існує багато засобів поширення різноманітних відомостей, які наповнюють сенсом життя та координують процеси життєдіяльності людей. Ми живемо у світі соціальних контактів, де без задоволення інформаційних щоденних потреб неможливо організувати ні трудові процеси, ні навчання, побут чи відпочинок. Існує безліч способів поширення інформації. Організація роботи установ,закладів освіти потребує наявності інформаційних стендів.   Інформаційні стенди — зручний засіб інформування відвідувачів освітніх установ, державних організацій, виробничих підприємств. Із інформаційних стендів відвідувачі черпають інформацію про роботу установи, знайомляться з оголошеннями, анонсами, проханнями, вимогами, повідомленнями та рекомендаціями.

Детальніше:Інформація — ефективні засоби її поширення

Нова українська школа — рекомендації та поради з правил оформлення стендів для її приміщень

    Початкова школа є стартовим майданчиком для формування мотивації учнів до навчання та зацікавленості дітей новими знаннями.  Перші роки шкільного життя закладають фундаментальні основи внутрішнього світу дитини, почуття власної гідності, формують комунікативні, навчально-організаційні, загально-пізнавальні вміння та навички.
  Завданням Нової української школи є розвиток високоосвідченої особистості,яка здатна до самоосвіти та саморозвитку,уміє здобувати й обробляти різноманітну інформацію,використовувати набуті знання на практиці.  Інтенсивні навчальні процеси, гармонійне поєднання ігрової та освітньої складових занять неможливі без використання наочних посібників — стендів для оформлення приміщень .

Детальніше:Нова українська школа — рекомендації та поради з правил оформлення стендів для її приміщень

Як підвищувати рівень культури безпеки юних громадян України

  Людський фактор дуже часто є однією з причин нещасних випадків, надзвичайних ситуацій та навіть техногенних катастроф. Наявність служб з охорони праці на сучасних підприємствах демонструє актуальність питання удосконалення культури безпеки людини упродовж усього її життя. Якісь постулати норм безпеки життєдіяльності людини вивітрюються з пам’яті, деяким у свій час не було приділено належної уваги — і утворюються прогалини у сфері особистих знань правил правильного поводження на роботі, відпочинку та в побуті. Саме тому існує так багато інформаційних засобів попередження, ознайомлення та навігації — стенди, таблички, знаки, наліпки — які допомагають організувати безпечний простір в усіх сферах життєдіяльності людини.

Детальніше: Як підвищувати рівень культури безпеки юних громадян України

Головні вимоги до стендів для дитячих закладів

І трудовий колектив дитячих навчальних закладів, і об’єкти внутрішнього оздоблення будівель шкіл та дитсадків повинні працювати на збереження здоров’я дитини в період її перебування в стінах освітньої установи. Окрім роз’яснювальної роботи та проведення заходів націлених на запобігання нещасним випадкам, до обов’язків педагогів належить контроль за якістю та безпечністю усіх матеріалів для ремонту, технічного оснащення та оформлення шкільних кабінетів й дошкільних приміщень. Показники комфортності, практичності та привабливості усіх об’єктів декорування кабінетів, передпокоїв та коридорів повинні відповідати загальноприйнятим нормам. Стенди для дитячих закладів — не виняток. При виготовленні пластикових дощок для забезпечення інформаційних потреб навчально-виховних підрозділів Міністерства освіти дотримання встановлених законодавством стандартів та санітарно-гігієнічних норм — важлива умова діяльності виробничого підприємства. Поверхня наочних засобів повинна легко очищатися від забруднень, мати хороші експлуатаційні характеристики.

Сучасний ринок рясніє великою кількістю пропозицій якісних складових та апробованої сировини для виготовлення пластикової інформаційної продукції, а власне виробництво дає можливість вибору їх кращих зразків та застосування передових технологій та механізмів. Як результат —кінцевий продукт у вигляді різноманітних інформаційних конструкцій, які відповідають сучасним вимогам якості.

Детальніше:Головні вимоги до стендів для дитячих закладів

Як правильно оформити шкільний патріотичний куточок

Формування почуття власної гідності тісно пов’язано з відчуттям поваги до історії, культурних звичок та традицій своєї країни. Шкільні роки — основний період становлення особистісних цінностей кожної людини, тож однією з важливих задач педагогічного колективу є виховання почуття відданості Батьківщині та заохочення дітей до проявів патріотичних почуттів.

Це не одноразова місія, а складова щоденних виховних заходів та завдань педагогів.
Антураж шкільних приміщень повинен працювати на досягнення цієї благородної мети. Тематичні стенди з історії України, дошки з презентаціями різних регіонів країни, плакати різноманітного цільового призначення з використанням символіки держави та народних оберегів — дієві засоби формування позитивного образу країни.

А наявність окремих патріотичних куточків є ще одним ефективним фактором надання національного колориту кабінету чи вестибюлю школи. Такі мальовничі інформаційні майданчики стають привабливими хранителями описів народних традицій, джерелами фактів та подій сучасної історії та відомостей про етапи державотворення й значення символіки країни. 

Детальніше:Як правильно оформити шкільний патріотичний куточок

Оформлення музею

Художні музеї, краєзнавчі, історичні оновлюють експозиції, створюють тематичні інсталяції та запрошують гостей до захопливих екскурсій музейними площами. Міжнародна музейна рада затверджує щорічну тему року, яка значно розширює тематику експозицій та робить актуальними акції, тематичне спрямування котрих набуває особливого звучання в умовах сьогодення. Тривожні життєві обставини змушують володарів архівів шукати нові шляхи контактів із поціновувачами нашої історії та придумувати свіжі формати взаємодії, наприклад, музеї он-лайн. Попри все, люди мають потребу у відвідуванні експозиційних майданчиків. А є відвідувачі — виникає потреба в інформаційних носіях. Такі помічники працівників культури зможуть оптимізувати простір, вирішити багато організаційних та ознайомлювальних завдань, розмістити частину експонатів.

Нами надаються послуги для розв’язання вищеперерахованих задач та презентовано для огляду стенди, за допомогою яких ви недорого та якісно здійсните оформлення музейного простору.

Детальніше:Оформлення музею

Стенди для початкової школи

Оформлення будь-яких стендів для навчальних закладів завжди відбувається з врахуванням віку дітлахів, для яких призначається виріб. Виготовлення інформаційних дощок для початкових класів — це задача по створенню наочних посібників з обов’язковим додаванням яскравих ілюстраційних елементів та персонажів улюблених казок та мультфільмів. За їх допомогою вчорашнім випускникам дитсадків буде легше зробити перші кроки у доросле життя та адаптуватися до умов шкільного середовища. Стенди «Коло вибору», «Ранкові зустрічі», «Шкільні заповіді» спеціально створені для поліпшення комунікативних навичок малечі. Плакати з пожежної безпеки для дітей та інформаційні дошки «Дорожній рух» закріплюватимуть у свідомості школярів норми безпечної поведінки в школі, дома та на прогулянках. Інформація в куточок для батьків, що оперативно оновлюється в пластикових кишенях, стане ефективною сполучною ланкою між зусиллями мам, татусів та педагогів на виховній та навчальній нивах.

Виготовлення цих та багатьох інших одиниць товарів для оформлення кабінетів початкової школи на власних виробничих потужностях дає нам право презентувати їх на нашому сайті.

   

Детальніше:Стенди для початкової школи

Стенди в кабінет мистецтва

МИСТЕЦТВО ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ  ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ

 

Художньо-естетичне виховання, засноване на мистецтві, має особливе значення у вихованні дітей і підлітків. Воно є одним із ключових умов розвитку духовно-моральної, культурної основи особистості дитини.

Зазвичай, батьки приділяють особливу увагу фізичному та інтелектуальному розвитку дитини, забуваючи про її творчий розвиток. Але саме дитячий вік є найбільш сприятливим для розвитку творчих здібностей людини.  Схильність до музики чи до малювання може виявитися і у шкільні роки, завдяки грамотному викладанню  цих  предметів та створенню відповідних умов. Наша компанія пропонує стенди для оформлення кабінету мистецтва, які  будуть створювати атмосферу творчості на уроках та під час проведення позакласних заходів.

“Мистецтво – вираження найглибших думок найпростішим способом.” - Альберт Эйнштейн стенд прінт, країна стендів, стенд освіта

 

Детальніше:Стенди в кабінет мистецтва

Вислови про навчання в школі

Стрічки з пластику з відомими широкому загалу цитатами про навчання в школі — один із засобів прикрасити шкільні коридори й кабінети та змусити школярів задуматися над змістом популярних висловів.

Цитати про дружбу, шкільні роки, вислови про науки, які вивчаються в рамках шкільної програми — ви можете доповнити цей список пропонованих нами виробів своїми пропозиціями щодо тих текстів, які б ви бажали бачити на стінах своєї школи. Наші майстри з задоволенням виконають ваше індивідуальне замовлення, створивши стенд у формі рушника чи стрічки для оформлення вашого приміщення. Подібна продукція допоможе учням розширювати власний світогляд, усвідомлювати, хто криється за загальновідомим ім’ям та які риси характеру були притаманні цій людині.

Детальніше:Вислови про навчання в школі

Легкозаймисті речовини, стенд-плакат

Пожежна безпека здавна є головною засадою техніки безпеки майже усіх існуючих підприємництв та організацій. Цей факт цілком виправданий, адже пожежа може статися навіть через мізерну необережність, але наслідки її бувають по-справжньому катастрофічні.

Підприємства, пов'язані з використанням чи збереженням паливно-мастильних матеріалів знаходяться у групі особливого ризику. Тут особливо важливо усіма доступними засобами проінформувати співробітників та відвідувачів щодо мір протипожежної безпеки та про легкозаймисті речовини. Стенд, плакат, чи табличка, інформуюча про необхідність підвищеної уваги до цих речовин повинні бути дуже помітними та стійкими до вологості та широкого діапазону температур. Саме такою є наша продукція, головними перевагами якої є:

Вона відповідає усім потрібним стандартам, та використовується в установах найвищого рівня по всій Україні

Вона виробляється на власних виробничих потужностях

Над її створенням працює колектив досвідчених професіоналів, які завжди враховують усі без виключення умови її виготовлення

Детальніше:Легкозаймисті речовини, стенд-плакат

Заборонні знаки

Діяльність будь-якого вітчизняного підприємства чи виробництва пов’язана з певними ризиками для життя та здоров’я персоналу. Для запобігання нещасним випадкам законодавством передбачено багато заходів, відповідальність за проведення яких покладено на плечі інженера з охорони праці. Заборонні знаки, розміщені в місцях з наявним ризиком травмування людей — один із дієвих засобів попередження виробничих травм. Лаконічні написи з переліком заборонених дій або схематичні зображення на відповідному фоні обов’язково привертатимуть увагу та дисциплінуватимуть персонал.

Заборонні знаки є також одним з елементів створення комфортного середовища в місцях масового перебування містян. Розміщені в громадських закладах, розважально-торгівельних центрах, навчальних та лікарняних установах, вони допомагають корегувати поведінку людей відповідно до умов створення безпечного комфортного середовища в багатолюдних місцях. Заборони на вхід з тваринами, катання на роликах, вживання їжі в певних громадських місцях мають на меті створення комфортної території перебування відвідувачів й мінімізацію ризиків травмування людей та псування обладнання. Заборонні таблички з обмежувальними деталями гардеробу дозволять уникнути проблем з дотриманням дрес-коду у відповідних місцях.

Детальніше:Заборонні знаки

Таблиця Менделєєва

Оформлення кабінету хімії — завдання, при виконанні якого потрібно враховувати специфіку дисципліни. Точність формул, знаків, таблиць — одна із головних вимог до наочних засобів декору профільного кабінету. Періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва — не виняток. При її виготовленні важливо підібрати виразні кольори для чіткого зонування окремих елементів, вибрати правильний шрифт, щоб інформація зі стенда з таблицею була доступна учням з будь-якої парти, та обрати правильний розмір, враховуючи великий обсяг точної інформації, яку потрібно відтворити.

Звичайно, можливості нашого підприємства дозволяють створити й невеличкі таблиці, які можна використовувати як шпаргалки, але сучасний кабінет хімії неможливо уявити без великого інформаційного стенда з відомостями про всі відомі на даний час науковцям хімічні елементи.

Детальніше:Таблиця Менделєєва

Стенд "Освіта в України"

Процес глобалізації ставить додаткові умови для процвітання та успішного розвитку світової спільноти. Для того, щоб держава могла на рівних з усіма її членами рухатися вперед в економічному та соціальному розвитку, їй потрібно мати достатню кількість висококваліфікованих спеціалістів, здатних до адаптування усім змінам професійного середовища. 40-60 відсотків — це цифрові висновки експертів щодо бажаної кількості людей з вищою освітою в країні для її успішного розвитку.

Освітні реформи останніх років спрямували цільовий вектор освітньої галузі на виховання у дітей нових стандартів мислення, самосвідомості, вміння адаптуватися до життєвих обставин та застосовувати на практиці набуті знання та вміння. Болонський процес та етапи створення НУШ головним завданням педагогів визначають розкриття талантів кожного учня чи студента, створення комфортних умов для їх розвитку, та виховання самодостатніх освічених особистостей з різносторонніми інтересами.

Детальніше:Стенд "Освіта в України"

Класний куточок стенд

Класний куточок має обов’язкову інформаційну складову. Він дозволяє вчителю інформувати учнів про освіту, заплановану роботу, про права та обов’язки учнів та їх шкільні доручення. Розділ інформація може мати рубрики: вітаємо, це важливо, сьогодні, на тижні. При чому учні самі можуть планувати шкільні заходи. Класний куточок може дозволити планувати проведення учбової, позакласної та виховної роботи.

Компанія стенд скул (stendschool.com) пропонує до уваги такі стенди: класний куточок, Информационно-презентационный стенд «Шкільний вісник», Классический комплект презентационных стендов в фойе, Комплект «Країна козачат», Комплект информационно-презентационных стендов для учебных заведений та багато інших.