0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Для чіткого та злагодженого функціонування будь-якого вищого навчального закладу, необхідно використовувати найбільш сучасні та швидкі методи презентації важливої інформації. Інформаційні стенди для ВУЗів, училищ, ПТУ розроблені саме з цією метою. Інформація, представлена на таких стендах, гарантовано знайде свого читача, якщо вона буде розміщена в місцях з найбільш відвідуваною аудиторією. Інформаційні стенди, банери та буклети важливі як для абітурієнтів та їх батьків, так і для викладачів та гостей навчального закладу. 

Існують декілька видів стендів для ВУЗів, училищ, ПТУ, і кожен заклад освіти вирішує самостійно, яка інформація найбільш важлива саме для нього. Наприклад, викладачам та студентам стануть у нагоді банери з розкладом занять та екзаменів, результатами сесії, списком студентів, що мають академічні борги, інформацією про різноманітні конкурси, терміновими повідомленнями від деканату, тощо. Для абітурієнтів найважливішою є інформація про підготовчі курси, правила вступу до вищого навчального закладу, список прийнятих, результати вступних екзаменів. 

 

На сторінках нашого сайту Stendschool ви знайдете комплекти стендів для ВУЗів, училищ, ПТУ на різну тематику:

  1. Стенди для оформлення кафедр та факультетів.
  2. Інформаційні дошки для фойє та коридорів.
  3. Патріотичні стенди (державна символіка, стенд “Героям АТО”, “Герої небесної сотні”).
  4. Предметні банери.
  5. Презентаційні стенди.
  6. Комплекти стендів з безпеки життєдіяльності.

Ви можете купити будь-які універсальні стенди з вже існуючих, або замовити індивідуальні, які підходять саме вашому закладу освіти. Наша компанія Stendschool може запропонувати вам як настінні стенди, так і підлогові, а також наклейки, таблички, банери і магнітні стенди, що мають сьогодні особливу популярність. Вся продукція нашої компанії виготовляеться виключно з екологічних матеріалів: високотехнологічного полівінілхлориду, покритого шаром термо та вологостійкої плівки, що робить стенд дійсно довговічним. Для друку ми використовуємо офсетний метод, що славиться особливо яскравими, чіткими кольорами та наявністю на зображенні найменших деталей. 

Окрім того, ми пропонуємо чудові знижки як постійним нашим партнерам, так і новим клієнтам. Щоб дізнатися про вашу персональну знижку та отримати детальну консультацію, телефонуйте нашому менеджеру за одним із контактних номерів телефону. Ми працюємо по всій Україні!