0

                  

0506456181

 

Поиск товара

Яку роль відіграють стенди для організацій та підприємств? Якщо ви шукаєте стенди для своєї організації, то ви, звісно, задаетесь цим питанням. Звичайно, такі інформаційні стенди, у першу чергу, необхідні для ознайомлення штату з особливостями роботи на підприємстві та правилами безпеки на робочому місці. Також, згідно Закону України, в кожній організації повинен бути банер з виписками із Кодексу про охорону праці та охорону здоров’я. Згідно того ж закону, кожен робітник компанії повинен пройти інструктаж з охорони праці. Але не всі роботодавці мають можливість відправляти своїх співробітників на спеціальні курси з охорони здоров’я та праці, і в цьому випадку, стенди для організацій та підприємств стануть у нагоді. Стенди для організацій містять різноманітні навчальні матеріали та консультації з уникнення можливих нещасних випадків на робочому місці, а також інформацію про час та проведення курсів підвищення кваліфікації штату у будь-якій сфері діяльності. 

Окрім того, інформаційні банери можуть використовуватись для мотивації співробітників та підвищення їх продуктивності. Для цього, у спеціально відведених місцях розміщуються дошки пошани з фотографіями кращих робітників місяця та їх особистими досягненнями. Якщо це магазин або торговий центр, інформаційні стенди розміщуються у спеціальних куточках покупця і містять інформацію про послуги або товари, що пропонує компанія.

 

Наша компанія Stendschool пропонує широкий вибір стендів для організацій, підприємств, адміністрацій, сільрад, музеїв, медичних закладів, тощо. За роки нашої продуктивної праці на ринку стендів, ми отримали репутацію надійного постачальника та створили десятки тисяч ексклюзивних та сучасних стендів для компаній з усіх куточків нашої держави. Завдяки власним виробничим потужностям, ми можемо ретельно слідкувати за кожним етапом виробництва, починаючи з розробки макетів нашими дизайнерами, і закінчуючи пакуванням продукції. 

Щоб зробити замовлення та отримати детальну консультацію, телефонуйте нашому менеджеру за контактним номером телефону. Ми чекаемо ваших дзвінків!