0 Товары - 0.00 грн
В корзину

                  

0506456181

Стенди "Спорт та здоров'я"                 

Спортивный стенд "Фізкуль-УРА!"

544.00 грн
Код-30022, размер 80х80см

Стед "Поради лікаря"

495.00 грн
Код-30028, размер 94х62см

Стенд "Гімнастика для очей"

298.00 грн
Код-30014, размер 50х70см

     Стенди з охорони здоров’я. Здоровий спосіб життя


 Здоров’я — одна з найголовніших цінностей нашого життя. При оформленні навчальних закладів засобами візуального інформування належна увага повинна приділятися інформаційним майданчикам, що пропагують здоровий спосіб життя та вчать дбайливому ставленню до власного здоров’я. Стенди з охорони здоров’я, профілактичні куточки для шкіл, дитячих садків та медичних установ потрібно наповнювати найбільш актуальною на даний час інформацією, яка при необхідності оновлюється за кілька хвилин.
 Компанія «Stendschool» допоможе вам комплексно оснастити навчальні заклади, підприємства, медичні установи тими наочними матеріалами, які пропагують здоровий спосіб життя, вчать правилам надання першої медичної допомоги та закладають теоретичні основи здорової нації.
 Доцільними на пластикових дошках з охорони здоров’я будуть такі тематичні напрямки:
 — застереження лікарів;
 — методи профілактики всіляких захворювань;
 — поради щодо здорового харчування;
 — нові стандарти серцево-легеневої реанімації.
 Застосування пластикових кишень та коркової основи інформаційних дощок дають можливість відповідати життєвим реаліям, які стрімко змінюються та потребують оперативного реагування.
 Виховна робота з попередження алкоголізму, паління, наркоманії теж потребує публічних інформаційних майданчиків, і плакати з охорони здоров’я — незамінні помічники педагогів у справі контролю за підлітками та пропагуванні спорту й здорового способу життя.
 Ми всі хочемо, щоб наші діти росли здоровими та щасливими. Тому куточки здоров’я в дитсадках та школах ніколи не втратять своєї актуальності. Відомості для дітей та їх батьків про методи збереження й зміцнення здоров’я завжди знайдуть свою вдячну аудиторію. Такі стенди можуть бути компактними самостійними одиницями інтер’єру, а можуть вдало вписатися в такі стендові композиції, як «Здорова сім’я — здорова нація»,»Основи здоров’я». В будь-якому випадку ви матимете можливість купити якісні недорогі стенди для ваших кабінетів, коридорів та фойє.
 Дуже важливо, щоб кожен стенд, табличка, банер або вивіска були виготовлені та доставлені вчасно й за призначенням. Ми робимо усе можливе для того, щоб наші клієнти були задоволені. Термін виготовлення стендів за індивідуальним замовленням — 5-7 днів (макет нового виробу — безкоштовна послуга). Оплата за замовлення — будь-яка, обирайте найзручнішу для вас. Власне виробництво дає змогу надавати гарантію на усі наші товари. Доставляння по всій Україні робить нашими потенційними замовниками представників шкіл та адміністрацій з найвіддаленіших географічних точок країни. Співпрацювати з компанією «Stendschool» зручно та надійно — переконайтесь!

 

Чтобы ваш спортивный зал стал выглядеть ярче, вы можете разместить там школьные стенды на спортивную тематику. Спортивные стенды содержат информацию о том, как правильно делать упражнения и разминку. Можно рас положить информацию по расписанию спортивных клубов и их адресу, чтобы заинтересовать учеников. Не менее важна техника безопасности во время занятий спортом. Чтобы ученики не навредили себе, нужно рассказывать важнейшие правила по технике безопасности на уроках. При этом если такая информация будет размещена еще и а стенде, ученики лучше ее запомнят. Ведь наглядная информация с картинками лучше откладывается в уме.

Стенды для спортивного зала

Спорт для детей играет одну из важнейших ролей. Ведь растущий организм, при занятиях спортом, укрепляет свой иммунитет, и ребенок значительно снижает риски опасный заболеваний. Не зря говорят - в здоровом теле, здоровый дух. Кроме этого спорт укрепляет силу воли и помогает сформировать характер. Ради пропаганды занятий спортом не лишним будет размещение спортивных мотивационных стендов и спортивных уголков. Каждый ребенок хочет быть в чем-то первым. А если его достижения будут выставлены на всеобщее обозрение, то это подтолкнет и других к здоровому соперничеству и новым достижениям.

Возможно Вас заинтересует