0 Товары - 0.00 грн
В корзину
 0686488099
 0731850001

                  

 0506456181

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Наборы для групп

Стенд-книжка "Портфоліо групи"

1705.00 грн
Код-34003, размер одного 45х50см +5 карманов А4, цена - 341грн; цена комплекта - 1705грн

 Набори для дитячих садочків.

 Саме з дитсадка починається активне заповнення соціального вакууму дитини, і це саме той заклад, оформлення якого грає вирішальну роль у виборі батьків при досягненні улюбленим чадом певного віку. Інформаційне наповнення стендів для дитячих садків має бути естетично довершеним та містити максимум інформації про заклад, дітей та групу, щоб полегшити та зробити правильним вибір батьками другого дому для їх малюка, і надалі  інформаційно супроводжувати перебування дитини в обраному закладі.

 Сучасні дитячі садочки дуже красиві, часто стилізовані під якусь казкову або іграшкову тематику. Щоб не порушувати створеної дизайнерської гармонії, ми пропонуємо замовляти у нас набори для дитячих садочків, які без проблем впишуться в ваш інтер'єр.

 Яскраві, різнокольорові стенди нашого виробництва будуть зручним та практичним придбанням, ставши незамінним елементом декору. Безпечність використаних матеріалів та відсутність гострих кутів є ще одним плюсом наших наборів для дитсадків.

 Всю інформацію про асортимент, розміри, ціни та умови і способи безкоштовної доставки наборів для дитячих садків ви можете дізнатись на нашому сайті.

Возможно Вас заинтересует