0 Товары - 0.00 грн
В корзину

                  

0506456181

Стенди державна символіка України

Патріотичне виховання молоді, в силу подій, що відбуваються протягом декількох років в нашій державі, особливо актуальне. Якщо з дитинства виховувати в дітях любов та повагу до своєї країни, то тоді і війни в нашій країні не буде. І перед педагогами, вихователями та вчителями стоїть найважливіше завдання - виховання в дітях патріотизму та національної самоідентифікації. Саме тому, стенди “Державна символіка України” сьогодні настільки популярні. В кожному дитячому садочку повинні бути комплекти таких стендів, і наша компанія Stendschool пропонує їх широкий та різноманітний вибір. 

На заняттях з патріотичного виховання дітлахам необхідно доступною мовою розповідати про історію нашої держави, її становлення, а також важливі поняття, пов’язані з національною єдністю та гідністю. Саме патріотичні стенди та стенди з державною символікою України допоможуть вихователям у виконанні цієї важливої місії. Такі тематичні стенди зазвичай розміщуються у коридорах та фойє навчальних закладів, де вони найбільш помітні.

На таких наочних посібниках міститься така інформація, як:

  • Державний герб та гімн України.
  • Прапор України
  • Карта України
  • Цитати великих українців
  • Інформація про національні традиції та костюми

 

Ви можете обрати будь-який варіант стендів, розміщений на сторінках нашого інтернет-магазину Stendschool. Якщо серед тих варіантів, що ми розмістили, ви не знайшли для себе саме той стенд, що вам потрібен, команда наших дизайнерів розробить його ексклюзивний варіант, згідно вашого технічного завдання. Ви можете вибрати будь-який формат та розмір стенду, колір та зображення, шрифт та текст, наявність прозорих кишеньок та їх кількість. Грамотне оформлення, створене згідно всіх законів візуального сприйняття, бездоганна якість, індивідуальний, персоналізований дизайн, прозорий діалог із клієнтом - саме такі положення є ключовими у нашій корпоративній філософії. Звертайтесь до нас, щоб зробити замовлення та отримати персональну знижку!

Возможно Вас заинтересует