0 Товары - 0.00 грн
В корзину

                  

0506456181

Стенди для ДНЗ - це важлива та обов’язкова частина виховного та освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі. Окрім цього, такі стенди є чудовою прикрасою інтер’єру, адже саме на них ми звертаємо увагу, коли вперше заходимо у дитячий садок. Барвисті та яскраві інформаційні стенди, розміщені у фойє, банери з дитячими малюнками, куточки для батьків, комплекти з розкладом, навчальні стенди - все це створює особливу, казкову атмосферу та розповідають про життя у дитячому садочку. 

Якщо ви задумуєтесь, де купити креативні стенди для ДНЗ, то ви зробили чудовий вибір, відвідавши наш інтернет-магазин Stendschool. На сторінках нашого сайту ви знайдете широкий асортимент стендів для оформлення коридорів, груп, фойє, їдалень у дитячому садку. 

Ви можете купити один зі стендів, представлених на сайті, або замовити його індивідуальні банери, які бездоганно впишуться в інтер’єр та зроблять його більш довершеним та креативним. 

Оформлення дитячих садків стендами - відповідальна справа, адже необхідно розмістити безліч табличок, плакатів, банерів, інформаційних куточків, стендів для батьків, інформація на яких буде добре запам’ятовуватися, привертати увагу, а також, подобатися дітлахам. Саме тому, перед замовленням стендів для ДНЗ необхідно продумати їх інформаційну складову. Лаконічний текст, відповідність всім законам візуального сприйняття, яскраві кольори, креативність виповнення, екологічність та висока якість - саме цих правил ми притримуємось при виготовлення стендів для дитячих садків. 

Завдяки власним потужностям виробництва, ми маємо змогу слідкувати за кожним етапом виготовлення товару.

Наші спеціалісти знають, як прикрасити групу в дитячому садку, щоб дітям хотілося навчатися, гратися та взагалі знаходитися у садочку. Ми вирішимо всі ваші питання по темі оформлення куточків в дитячому садочку, розробимо цікаві та сучасні куточки безпеки, патріотичні куточки та куточки батьків. Звертайтесь до нас, щоб відчути усі переваги співпраці з нами. Чекаемо ваших дзвінків!

Возможно Вас заинтересует