0 Товары - 0.00 грн
В корзину

                  

0506456181

Оформлення музею

Один раз на рік музейники всього світу відкривають двері перед відвідувачами для того, щоб відсвяткувати день музеїв. Художні музеї, краєзнавчі, історичні оновлюють експозиції, створюють тематичні інсталяції та запрошують гостей до захопливих екскурсій музейними площами. Міжнародна музейна рада затверджує щорічну тему року, яка значно розширює тематику експозицій та робить актуальними акції, тематичне спрямування котрих набуває особливого звучання в умовах сьогодення. Тривожні життєві обставини змушують володарів архівів шукати нові шляхи контактів із поціновувачами нашої історії та придумувати свіжі формати взаємодії, наприклад, музеї он-лайн. Попри все, люди мають потребу у відвідуванні експозиційних майданчиків, тому музей Шевченка, місця слави АТО та пам’яті жертв голодомору не лишаються без уваги вдячних громадян. А є відвідувачі — виникає потреба в інформаційних носіях. Такі помічники працівників культури зможуть оптимізувати простір, вирішити багато організаційних та ознайомлювальних завдань, розмістити частину експонатів.

Нами надаються послуги для розв’язання вищеперерахованих задач та презентовано для огляду стенди, за допомогою яких ви недорого та якісно здійсните оформлення музейного простору.

Подробнее: Оформлення музею

Стенди для початкової школи

Оформлення будь-яких стендів для навчальних закладів завжди відбувається з врахуванням віку дітлахів, для яких призначається виріб. Виготовлення інформаційних дощок для початкових класів — це задача по створенню наочних посібників з обов’язковим додаванням яскравих ілюстраційних елементів та персонажів улюблених казок та мультфільмів. За їх допомоги вчорашнім випускникам дитсадків буде легше зробити перші кроки у доросле життя та адаптуватися до умов шкільного середовища. Стенди «Коло вибору», «Ранкові зустрічі», «Шкільні заповіді» спеціально створені для поліпшення комунікативних навичок малечі. Плакати з пожежної безпеки для дітей та інформаційні дошки «Дорожній рух» закріплюватимуть у свідомості школярів норми безпечної поведінки в школі, дома та на прогулянках. Інформація в куточок для батьків, що оперативно оновлюється в пластикових кишенях, стане ефективною сполучною ланкою між зусиллями мам, татусів та педагогів на виховній та навчальній нивах.

Виготовлення цих та багатьох інших одиниць товарів для оформлення кабінетів початкової школи на власних виробничих потужностях дає нам право презентувати їх на нашому сайті.

Подробнее: Стенди для початкової школи

Стенди для администраций, организаций, ОТГ

Публичные информационные стенды размещаются в местах с высокой проходимостью или точках массовых скоплений людей с целью осведомления граждан с изменениями в законодательстве, ознакомления с важными новостями, анонсами, объявлениями. Приёмные, кабинеты и коридоры наших администраций, организаций и ОТГ — как раз те места, которые нуждаются в должном количестве информационных площадок для размещения самых разнообразных ведомостей.

Мы готовы оказывать содействие в создании продуктивных рабочих зон и зон предварительного ознакомления с деловой и служебной информацией, нужной гражданам для оптимизации их рабочих контактов с чиновниками.

Стенды с информацией о государственной регистрации актов гражданского состояния, образцами заполнения служебных бланков, решениями сельского или городского советов, профсоюзными ведомостями и графиками приёма граждан будут способствовать созданию упорядоченной рабочей атмосферы, понизят степень нагрузки на специалистов административных учреждений, позволят соблюдать в них противоэпидемические меры безопасности. Также с их помощью можно обустроить требуемые законодательством Украины уголки безопасности — знаки «Эвакуационный выход», таблички «При пожаре звонить 01», «Ответственный за пожарную безопасность», предупредительные знаки электробезопасности и другие нужные материалы легко найти в предлагаемом на нашем интернет-сайте каталоге.

Подробнее: Стенди для администраций, организаций, ОТГ

Стенди кабінет образотворчого мистецтва

Образотворче мистецтво в школі дозволяє дітям розвивати свої творчі здібності у живописі, графіці та іноді навіть у скульптурі. У творчості необхідно не тільки знати правила побудови та теоретичні ази, але й вміти емоційно передати настрій картинки за допомогою вміло підібраних відтінків. Тому, кабінет малювання повинен бути правильно оформлений, це допоможе дітям краще зосередитися на роботі.

Стенди в кабінет образотворчого мистецтва містять різноманітну теоретичну інформацію з предмету:

  • Типи образотворчого мистецтва
  • Жанри образотворчого мистецтва
  • Біографія відомих художників світу
  • Пам’ятки мистецтва України та багато іншого

Подробнее: Стенди кабінет образотворчого мистецтва

Стенды для школи

Школьные стены — место не только для красивых обоев. С помощью размещённых на них школьных стендов можно обеспечить профильные кабинеты наглядными пособиями, оптимизирующими процесс изучения всех наук школьной программы, решить большинство организационных вопросов жизнедеятельности школьного коллектива, стильно оформить коридоры и другие школьные помещения. На нашем сайте представлено множество вариантов, которые позволят решить вопрос информационного обеспечения всех сфер школьной жизни.

Изготовление продукции на собственных производственных мощностях позволяет нам предложить вам широкий ряд школьных плакатов, с помощью которых вы сможете:

 — обеспечить учителей новыми методическими разработками;
 — ознакомить коллектив и родителей с расписанием занятий, кружков, анонсами намечающихся мероприятий;
 — стильно и функционально оформить предметные кабинеты;
 — создать тематический дизайн столовой, библиотеки, актового и спортивного залов;
 — воплотить в жизнь рекомендации по обустройству классов НУШ;
 — придать школьным помещения национального колорита;
 — облегчить процессы усваивания первых трудовых навыков;
 — мотивировать школьников к хорошей учёбе и занятиям спортом.

Подробнее: Стенды для школи

Вислови про навчання в школі

Стрічки з пластику з відомими широкому загалу цитатами про навчання в школі — один із засобів прикрасити шкільні коридори й кабінети та змусити школярів задуматися над змістом популярних висловів.

Цитати про дружбу, шкільні роки, вислови про науки, які вивчаються в рамках шкільної програми — ви можете доповнити цей список пропонованих нами виробів своїми пропозиціями щодо тих текстів, які б ви бажали бачити на стінах своєї школи. Наші майстри з задоволенням виконають ваше індивідуальне замовлення, створивши стенд у формі рушника чи стрічки для оформлення вашого приміщення. Подібна продукція допоможе учням розширювати власний світогляд, усвідомлювати, хто криється за загальновідомим ім’ям та які риси характеру були притаманні цій людині.

Подробнее: Вислови про навчання в школі

Легкозаймисті речовини, стенд-плакат

Пожежна безпека здавна є головною засадою техніки безпеки майже усіх існуючих підприємництв та організацій. Цей факт цілком виправданий, адже пожежа може статися навіть через мізерну необережність, але наслідки її бувають по-справжньому катастрофічні.

Підприємства, пов'язані з використанням чи збереженням паливно-мастильних матеріалів знаходяться у групі особливого ризику. Тут особливо важливо усіма доступними засобами проінформувати співробітників та відвідувачів щодо мір протипожежної безпеки та про легкозаймисті речовини. Стенд, плакат, чи табличка, інформуюча про необхідність підвищеної уваги до цих речовин повинні бути дуже помітними та стійкими до вологості та широкого діапазону температур. Саме такою є наша продукція, головними перевагами якої є:

Вона відповідає усім потрібним стандартам, та використовується в установах найвищого рівня по всій Україні

Вона виробляється на власних виробничих потужностях

Над її створенням працює колектив досвідчених професіоналів, які завжди враховують усі без виключення умови її виготовлення

Подробнее: Легкозаймисті речовини, стенд-плакат

Заборонні знаки

Діяльність будь-якого вітчизняного підприємства чи виробництва пов’язана з певними ризиками для життя та здоров’я персоналу. Для запобігання нещасним випадкам законодавством передбачено багато заходів, відповідальність за проведення яких покладено на плечі інженера з охорони праці. Заборонні знаки, розміщені в місцях з наявним ризиком травмування людей — один із дієвих засобів попередження виробничих травм. Лаконічні написи з переліком заборонених дій або схематичні зображення на відповідному фоні обов’язково привертатимуть увагу та дисциплінуватимуть персонал.

Заборонні знаки є також одним з елементів створення комфортного середовища в місцях масового перебування містян. Розміщені в громадських закладах, розважально-торгівельних центрах, навчальних та лікарняних установах, вони допомагають корегувати поведінку людей відповідно до умов створення безпечного комфортного середовища в багатолюдних місцях. Заборони на вхід з тваринами, катання на роликах, вживання їжі в певних громадських місцях мають на меті створення комфортної території перебування відвідувачів й мінімізацію ризиків травмування людей та псування обладнання. Заборонні таблички з обмежувальними деталями гардеробу дозволять уникнути проблем з дотриманням дрес-коду у відповідних місцях.

Подробнее: Заборонні знаки

Таблиця Менделєєва

Оформлення кабінету хімії — завдання, при виконанні якого потрібно враховувати специфіку дисципліни. Точність формул, знаків, таблиць — одна із головних вимог до наочних засобів декору профільного кабінету. Періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва — не виняток. При її виготовленні важливо підібрати виразні кольори для чіткого зонування окремих елементів, вибрати правильний шрифт, щоб інформація зі стенда з таблицею була доступна учням з будь-якої парти, та обрати правильний розмір, враховуючи великий обсяг точної інформації, яку потрібно відтворити.

Звичайно, можливості нашого підприємства дозволяють створити й невеличкі таблиці, які можна використовувати як шпаргалки, але сучасний кабінет хімії неможливо уявити без великого інформаційного стенда з відомостями про всі відомі на даний час науковцям хімічні елементи.

Подробнее: Таблиця Менделєєва

Стенд "Освіта в України"

Процес глобалізації ставить додаткові умови для процвітання та успішного розвитку світової спільноти. Для того, щоб держава могла на рівних з усіма її членами рухатися вперед в економічному та соціальному розвитку, їй потрібно мати достатню кількість висококваліфікованих спеціалістів, здатних до адаптування усім змінам професійного середовища. 40-60 відсотків — це цифрові висновки експертів щодо бажаної кількості людей з вищою освітою в країні для її успішного розвитку.

Освітні реформи останніх років спрямували цільовий вектор освітньої галузі на виховання у дітей нових стандартів мислення, самосвідомості, вміння адаптуватися до життєвих обставин та застосовувати на практиці набуті знання та вміння. Болонський процес та етапи створення НУШ головним завданням педагогів визначають розкриття талантів кожного учня чи студента, створення комфортних умов для їх розвитку, та виховання самодостатніх освічених особистостей з різносторонніми інтересами.

Подробнее: Стенд "Освіта в України"

Цветной номер на коляску

Сегодня рынок предлагает такой широкий ассортимент продукции для транспортировки детей, что задача обеспечить своё дитя качественными и надёжными средствами передвижения очень легко решаема.

А вот креативности любой единице детского транспорта можно добавить с помощью предлагаемых вашему вниманию цветных номеров на коляску. Область их применения позволит вам на прогулке представлять миру ваше чадо с помощью эксклюзивного аксессуара, что обязательно привлечёт внимание гуляющих с вами родителей и вызовет улыбки прохожих.

«Артем», «Наталі», «Артур», «Марго» — эти и другие надписи на цветных номерах на детскую коляску в соответствующем оформлении превратят вашего ребёнка на время прогулки в царственную особу, совершающую променад.

Размеры табличек, конечно же, меньше настоящих авто-номеров и хорошо соотносятся с параметрами прогулочных колясок. Список применения данной продукции состоит, помимо коляски, из велосипеда, санок, электромобиля, ролоцикла. Наши производственные возможности позволяют выполнить заказы з разными размерами номеров, что позволит идентифицировать весь принадлежащий вам детский «автопарк» с именем ребёнка.

Подробнее: Цветной номер на коляску 

Класний куточок стенд

Класний куточок має обов’язкову інформаційну складову. Він дозволяє вчителю інформувати учнів про освіту, заплановану роботу, про права та обов’язки учнів та їх шкільні доручення. Розділ інформація може мати рубрики: вітаємо, це важливо, сьогодні, на тижні. При чому учні самі можуть планувати шкільні заходи. Класний куточок може дозволити планувати проведення учбової, позакласної та виховної роботи.

Компанія стенд скул (stendschool.com) пропонує до уваги такі стенди: класний куточок, Информационно-презентационный стенд «Шкільний вісник», Классический комплект презентационных стендов в фойе, Комплект «Країна козачат», Комплект информационно-презентационных стендов для учебных заведений та багато інших.

Стенд для школы

Стенд для школы размещают в основном в классах. В начальных классах это могут быть такие стенды: математичні дії, потяг з алфавітом, спостерігання за погодою, комплект стендів для вивчення фігур,  комплект стендів для кабінету начальних класів. В этих стендах отражены темы предстоящих занятий с красивыми рисунками. Есть стенды на которых можно разместить рисунки учеников а так же их поделки.

В старших классах одним из обязательных стендов является классный уголок. Очень важны и предметные стенды: украинский язык и литература, иностранные языки, стенды в кабинет математики, стенды в кабинет информатики, стенды в кабинет химии, стенды в кабинет физики, географии, биологии…..

Возможно Вас заинтересует